FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 5373189
nr 537 3189
CHAIRS
Lenght: ()
björk, 8 st. varav 1 grönmålad, NK, 1950-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 450
Monday August 25 2008
at 17:57:00
300 kr
400 kr